Mos rri ne heshtje

>> Thursday, June 03, 2010

Agim JAKUPI

Ku je qe nuk te shohe
Zeri yt nuk degjohet
Te shkruaj e nuk pergjigjesh
Me bene te mendoj


Mos heshte, thuama nje fjale
Thuama dhe fshehu perseri
Mos me bene te vuaj
Se kam vetem nje shpirt

Me mungon po te them
Sikur nuk e kupton
Nese do te verteten
Te dua, te dua si me pare.

0 Komentet:

Post a Comment

Video rasti:

  © Blogger template Simple n' Sweet by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP