TEOLOGU DHE MISTIKU

>> Saturday, April 03, 2010

Teologu
E pėrshkruan sheqerin
Dhe i thotė vetvetes:
Sa ndjej kėnaqėsi.


Kurse mistiku, jo vetėm
qė ndjenė kėnaqėsi
por, ai kėnaqėt
me ėmbėlsinė e tij.


Pėrktheu nga anglishtja: Mexhid YVEJSI

0 Komentet:

Post a Comment

Video rasti:

  © Blogger template Simple n' Sweet by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP