Syfyri-23

>> Wednesday, September 24, 2008


Hamdi NUHIJU


Kjo nate qe zgjate deri ne Pafundesi,

Me keto yje qe xixellojne,

Ne rrugen e mjaltit,

Mbi mendjen dhe shpirtin tim..


Keto ndjenja te smeralda,

Qe pafundesisht me rrembejne,

Per rrefimin e Ramazanit,

Ketu ne syfyr...

0 Komentet:

Post a Comment

Video rasti:

  © Blogger template Simple n' Sweet by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP